Hálás szívvel mondunk köszönetet a Kuntej Zrt.-nek

Tiszafüredi Református Egyházközség Kuntej Zrt
Hálás szívvel mondunk köszönetet a Kuntej Zrt.-nek azért a több mint 1 tonna tejtermékért, melyet a mai napon vehettünk át. A Kuntej Zrt. régi támogatója Egyházközségünknek. Gyülekezetünk idős, nagycsaládos és rászoruló tagjai minden évben találkozhatnak termékeikkel a karácsonyi szeretetcsomagokban.
Nagyon boldogok vagyunk, hogy ebben az évben Húsvét előtt is kioszthatjuk a tőlük kapott adományokat.
A már nevezett (több mint 1 tonna) tejterméket most a Szivárványház, a Gólyafészek Idősklub, az Ifjúsági és közösségi ház, a Református Iskola és Óvoda, valamint a település rászorulói között osztjuk szét.
Isten iránti hálával mondunk köszönetet a Segíts Velünk Tiszafüred Alapítványnak és a Hableány Hotel és Étteremnek az adomány szakszerű szállításáért és tárolásáért. SDG.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Megszakítás